Ski areál Dolní Morava

Zdroj obrázku: https://www.dolnimorava.cz

Areál Dolní Morava nabízí opravdu moře zážitků. Mezi nimi nechybí možnost lyžování na 8 sjezdovkách, bobová dráha, stezka v oblacích či nejdelší visutý most pro pěší chůzi na světě SKY BRIDGE 721 o délce 721 m.

Vzdálenost od apartmánů: 35,5 km

Ski areál Kouty

Zdroj obrázku: https://kouty.cz/

Ski areál Kouty disponuje 4 sjezdovkami, z nichž nová modrá sjezdovka je s délkou 3050 m nejdelší na Moravě. Nabízí celkem 11,5 km sjezdových tratí, lanovou dráhu i lyžařskou školu. Běžkaři jistě ocení upravené běžkařské tratě.

Vzdálenost od apartmánů: 12 km

Ski areál Červenohorské sedlo

Zdroj obrázku: https://www.cervenohorskesedlo.eu/

Lyžařský areál Červenohorské sedlo zaručí vyžití pro sjezdové lyžaře i snowboardisty, kteří mají k dispozici několik sjezdovek s nejdelší o délce 1350 m. Tratě pro běžkaře se rozbíhají na obě strany Hrubého Jeseníku.

Vzdálenost od apartmánů: 19,5 km

Ski areál Kareš

Zdroj obrázku: https://www.skiarealkares.cz

Ski areál Kareš je ideální především pro začínající lyžaře a snowboardisty. Vybavený je 4 lyžařskými vleky, z čehož jeden je určený pro děti. Nechybí možnost večerního lyžování, výuka v lyžařské školičce či půjčovna.

Vzdálenost od apartmánů: 11,2 km

Ski areál Přemyslov

Zdroj obrázku: https://www.skipremyslov.cz

Ski areál Přemyslov nabízí lanovku i vlek, kterými se lyžaři dostanou ke 4 sjezdovkám s obtížností od žluté až po červenou. Lanová dráha navíc disponuje rozběhovým pásem. V areálu se nachází rovněž restaurace a půjčovna.

Vzdálenost od apartmánů: 13 km

Ski aréna Karlov

Zdroj obrázku: https://www.skikarlov.cz/lyzovani/

Ski aréna Karlov zajistí lyžařům skvělé zážitky. Na 14 sjezdovkách s obtížností od žluté po černou a o  délce 12 km si přijdou na své začátečníci i sportovní lyžaři. Areál je vybavený 4 sedačkovými lanovkami a vleky, restauracemi i barem uprostřed sjezdovky.

Vzdálenost od apartmánů: 45,1 km

Ski areál Klepáčov

Zdroj obrázku: vlastní zdroj

Ski areál Klepáčov poskytuje vyžití pro sjezdové lyžaře, snowboardisty i běžkaře. Návštěvníci mají k dispozici 3 sjezdovky různých obtížností, 5 vleků, půjčovnu lyžařského vybavení s možností testování lyží i občerstvení pod sjezdovkou.

Vzdálenost od apartmánů: 15,4 km

Ski areál Praděd

Zdroj obrázku: https://www.resortpraded.cz

Lyžařský areál Praděd vás přiláká svými přírodními krásami. Disponuje několika sjezdovkami s obtížností od lehké až po těžkou, díky čemuž si zde zalyžují začátečníci i zkušení lyžaři. Dominantou je nedaleký vysílač Praděd.

Vzdálenost od apartmánů: 34,3 km

Vysílač Praděd

Zdroj obrázku: https://www.hotelpradedvysilac.cz/

Praděd představuje oblíbené výletní místo pro turisty a v zimních měsících rovněž pro běžkaře. Jeho součástí je rozhledna v nadmořské výšce 1562,8 m n.m., která je druhým nejvyšším místem v České republice nabízející široký rozhled.

Vzdálenost od apartmánů: 23,6 km

Termální lázně Velké Losiny

Zdroj obrázku: https://www.lazne-losiny.cz/

Termální lázně Velké Losiny tvoří 4 lázeňské hotely, wellness hotel a termální park. Termální park nabízí 5 vnitřních a 4 venkovní bazény, vodní atrakce nejen pro děti, sauny, masáže i různé animační programy. Lázně poskytují nejrůznější procedury.

Vzdálenost od apartmánů: 1100 m

Aqua centrum Šumperk

Zdroj obrázku: https://www.sumperksportuje.cz/aquacentrum/

Plavecký bazén, brouzdaliště, whirpool, tobogán, parní i suchá ohřívárna, relaxační zóna s lehátky – to vše si mohou užít návštěvníci Aqua centra v Šumperku. V letních měsících lze využít venkovní bazén se skluzavkou a protiproudem.

Vzdálenost od apartmánů: 9,6 km

Tenisové kurty Šumperk

Zdroj obrázku: https://pixabay.com

Příznivci bílého sportu si mohou zahrát tenis na tenisových kurtech TJ Sokol v Šumperk. V areálu se nachází 11 tenisových kurtů, tenisová stěna i krytá hala. Nechybí ani občerstvení, v němž se můžete osvěžit po tréninku či zápasu.

Vzdálenost od apartmánů: 10,7 km